KAYNAKCnnturk.com

“Hafızam iyi. Başkan olduğumdan beri ne yaptığıma bir bakın. Hiçbiriniz benim geçtiğim şeyleri geçebileceğimi düşünmediniz.” ABD Başkanı Joe Biden böyle söylüyor ama halk ne düşünüyor?

Biden’ın hakkında açılan davada delil kararttığı hakkındaki suçlamalara bir savcının “hafızası zayıf yaşlı” olarak rapor vermesi ülkeyi ikiye böldü.

ABDde Biden çok mu yaşlı anketi

Bu tartışmaların ardından ilk anket yayınlandı. Buna göre ABD’lilerin yüzde 86’sı, 81 yaşındaki Biden’ın ikinci dönem başkanlık yapmak için “çok yaşlı” bulduğunu söyledi. Ancak ABD’liler yalnız mevcut başkanlarına değil, diğer adaylara da aynı yorumu yapıyor. Aynı kitlenin yüzde 59’u, 77 yaşındaki eski ABD Başkanı Donald Trump’ın da ikinci dönem başkanlık için çok yaşlı olduğunu dile getirdi.

Öte yandan ABD’li siyaset bilimcilere göre Biden, Demokrat Parti tabanı tarafından hiç de yaşlı bulunmuyor.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri