Dünyanın birçok liginde, Türkiye ve Suriye‘de yaşanan deprem için maçlardan önce 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Bu kararın uygulandığı Hollanda Eredivise Ligi’nde Ajax kaptanı Dusan Tadic, Türkiye ve Suriye’de yaşanan depreme destek olmak için takım kaptanlarının taktığı Türkiye ve Suriye bayraklı pazubendini takmadı.

Ajax’ın Waalwijk’i 3-1 yendiği maçta kaptan Tadic’in taktığı pazubentte Türkiye ve Suriye bayrakları yerine diğer maçlarda olduğu gibi ‘XXX’ yer aldı.

Galatasaray’ın eski oyuncusu Wesley Sneijder canlı yayında bu duruma açıklık getirdi. Pazubentte Türkiye ve Suriye bağrağı olmamasının nedeninin kulüp tercihi olduğunu söyleyen Sneijder, “Hollanda Ligi’ndeki bütün takım kaptanları, Türkiye ve Suriye’de yaşanan deprem için bu pazubandı taktı. Ajax kaptanı Tadic hariç. Kulüp bunu istemedi.” dedi.

Feyenoord forması giyen Orkun Kökçü de hafta sonu oynanan lig maçında Türkiye ve Suriye bayraklarının olduğu kaptanlık pazubendini taktı. Feyenoord’lu taraftarlar Türkiye ve Orkun Kökçü’ye destek verdi.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri