Kripto balinaları, MATIC ve LTC’ye yönelmiş durumda.

Analitik firması Santiment’in verilerine göre, kripto balinaları, MATIC, LTC ve iki Ethereum tabanlı altcoin’i biriktiriyor.

Genel olarak kripto para balinalarının yaptığı satın alım işlemleri, varlıklar için küçük veya büyük çaplı ralliler oluşmasına zemin hazırlıyor. 

Santiment’e göre Litecoin, balina aktivitesinde %30 civarında bir artış yaşamış durumda. Bu, varlık için potansiyel bir fiyat yükselişi anlamına gelebilir.

“Litecoin için balina işlemleri, patlama yaşamış durumda. 1 milyon dolar veya daha fazla değere sahip işlemler, yeniden canlanmış gibi görünüyor”

LTC, yazı kaleme alındığı sırada CoinGecko verilerine göre 88.62 dolar üzerinden işlem görüyor. 

Santiment ek olarak, Aave, DyDx ve Polygon ağlarının geçtiğimiz ay balina işlemlerinde büyük bir artış gördüğüne dikkat çekti.

“AAVE, MATIC ve DYDX geçtiğimiz ay kendi ağlarındaki balina işlemlerinde büyük artış kaydetti. Bu varlıklara artan balina ilgisi yakından takip edilmelidir”

Yazı kaleme alındığı sırada AAVE, Coingecko verilerine göre 83.81 dolar, MATIC 1.13 dolar ve DYDX 2,28 dolar üzerinden işlem görüyor.

Santiment, altcoin’lerin güçlü bir ralli sürdürdüğünü ve devamının gelebileceğini belirtti.

“Altcoin’ler, birkaç önemli varlığın %20’den fazla artış göstermesiyle daha etkileyici bir ralliye doğru yol alıyor. Beş günlük kripto düşüşünden sonra fiyatlarda oldukça az direnç yaşanıyor. Ani yükselmeler ve FOMO, yeni zirvelere neden olabilir”

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri