İsrail güçleri, Batı Şeria’da suçsuz gençleri böyle vurdu. Güvenlik kameralarına yansıyan bu görüntülerde Batı Şeria’nın Beyt Rima köyünde yaşayan gençler, meydanda öylece duruyordu. İçlerinden biri, bir anda acı içinde yere yığıldı. İsrail ordusunun hedefi olmuştu. Ne olduğunu anlayamayan arkadaşları ona yardım etmek için koştu, onlar da saldırının hedefinde kaldı.

Batı Şeriada İsrail şiddeti durmuyor… 3 sivili vurdular

Yaralanan bir Filistinlinin kalkıp kaçmaya çalıştığı sırada yeniden vurulduğu da yine güvenlik kameralarına yansıdı. Olayda yaralanan Filistinliler, Gazze Şeridi’ndeki saldırıların artması ile Batı Şeria’daki saldırıların da arttığını söyledi. “İsrail askerleri genellikle köye girip sivillere ses bombası ve mermi atmaya başlıyorlar. Eylemleri veya herhangi bir şeyle ilgileri ne olursa olsun önlerine çıkan herkese ateş ediyorlar. Ordunun savaştan bu yana yaptığı da bu. Bazen ses bombası kullanmıyorlar, bunun yerine canlı ateş kullanıyorlar ve sivillere ateş ederek herkesi öldürüyorlar.”

Batı Şeriada İsrail şiddeti durmuyor… 3 sivili vurdular

İsrail ordusu, görüntülerin yayınlanmasının ardından yaptığı açıklamada, askerlerin “terörle mücadele operasyonu” kapsamında orada olduğunu ve “kendilerine patlayıcı ve yangın bombası atan şüphelilere ateş açtığını” belirtti.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri