Web2 ve Web3 araçlarının birleşmesi, kripto destekli bnka kartları popülerleştikçe devam ediyor.

İspanya’nın en büyük kripto para borsası olan Bit2Me, Mastercard ile ortaklaşa bir biçime cashback özellikli bir banka kartı projesini duyurdu.

Bit2Me’nin orijinal kartı, kullanıcıların dünya çapında milyonlarca işletmeyi kullanabilmesini sağlayan Mastercard ağı ile çalışır. Bu yeni güncellemeyle birlikte kart, kullanıcılara %9’a kadar bir kripto para iadesi sunuyor. 

Bit2Me’nin CEO’su Leif Ferreria, Cointelegraph’a yaptığı açıklamada, banka kartı ve kredi kartı gibi hali hazırda bilinen web2 finansal araçlarının “devrim niteliğindeki” teknolojiyle birlikte hareket etmesinin umut verici olduğunu söyledi:

“Hedef, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir kullanıcının tek bir dokunuş vasıtasıyla web3 finansal hizmetlerinin sınırsız dünyasına kolayca erişebilmesidir.

Kart, USDT, BTC, ETH, ADA, XRP, SOL ve DOT da dahil olmak üzere sekiz kripto para birimini desteklemektedir.

Bit2Me şu anda dünyanın her yerinden 69 ülkede kullanılabilse de Avrupa Ekonomik Alanı’ndak kullanıcılar, kartın yalnızca sanal versiyonu için başvurda bulunabilmektedirler. 

Bit2Me, 2021’de küresel hizmet sunmak için gerçekleştirdiği ilk duyurunn ardından, hizmetlerini genişletmek için çalışmalarına hız verdi. Borsa, feshedilen İspanya merkezli trade platformu 2gether’dan gelen 100.000 kullanıcıyla da önemli bir sıçrama gerçekleştirdi.

Mastercard, kripto sektöründe aktif olmayı sürdürüyor. Şirket, kısa bir süre önce Polygon ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Bununla birlikte Mastercard, 31 Ocak’ta Binance ile birlikte Latin Amerika’da bir kripto kartı piyasaya sürmek için iş birliği yapıldığını duyurdu.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri