Cointelegraph TR’nin DeFine programının yeni bölümünde, kripto para sektörüne ilişkin önemli gündem maddeleri ele alındı.

dYdX Türkiye’nin katkılarıyla hazırlanan DeFine’ın yeni bölümünde, Doruk İşmen ve Turan Sert, kripto para borsası Coinbase’in eski CTO’su Balaji Srinivasan’ın Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağı iddiasını, SEC ile Coinbase arasındaki gerilimi ve Arbitrum airdrop fırsatlarını konuştu.

Coinbase’in eski CTO’sunun Bitcoin’e ilişkin büyük iddiası son derece dikkat çekti. Özellikle makroekonomik koşulların kötüleştiği günümüzde, sıradan yatırımcılar varlıklarını saklamak için yeni değer deposu arayışına yöneliyor. Böyle bir ortamda, Bitcoin gibi kripto paralardan bir patlama bekleyenlerin sayısı hiç de az değil.

SEC ve Coinbase arasında devam eden sıkıntılar, son günlerde kripto para sektörünün önemli gündem maddeleri arasında yer aldı. Regülatör, Coinbase’e bir Wells Bildirimi gönderdi. Borsa, yapmış olduğu açıklamada, bu bildirimin bir davayla neticelenip neticelenmeyeceğinin belirsiz olduğunu ancak böyle bir süreçten çekinmediklerini dile getirdi.

Arbitrum, kripto para topluluğu içerisinde en çok konuşulan kripto projelerinden birisi oldu. Yapılan airdrop ile yatırımcıların önemli karlar elde etmesi, insanların yeni airdrop’ların yolunu gözlemesiyle sonuçlandı. Doruk İşmen ve Turan Sert, yeni airdrop fırsatlarını da ele aldı.

chat sohbet net Antalya tente