Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo, acımasızca eleştirilmekten kurtulamıyor.

Manchester United ve Real Madrid efsanesi, Al Nassr formasıyla açılış golünü atma şansını değerlendiremedi. Ancak ilerleyen dakikalarda Suudi Arabistan ekibi için beraberlik golünü kaydetti.

Ronaldo, 93. dakikada Al Fateh ile 2-2 berabere kaldıkları maçta penaltıdan golü bularak skoru eşitledi.

Goal.com’daki habere göre, Suudi ekibi adına ilk resmi golünü atan Portekizli süperstar, eleştirilerden kurtulamadı. Çünkü 37 yaşındaki yıldızın en ufak bir başarısızlığında bile pusuda bekleyen birçok kişi var.

Ronaldo, direkten dönen vuruşunun ardından maç anında okların kendisine dönmesine engel olamadı.

“RESMEN BİTİK…”

Pozisyonda topu hangi köşeye göndereceğine karar veremedi ve net bir golü kaçırdı. Taraftarlar, kaçırdığı golün ardından Ronaldo’nun sonunun geldiğini düşünmekte gecikmedi.

Taraftarlar, sosyal medyada “Bitik olabilir.” diye yazarken ve şu yorumları yaptılar: “Ronaldo pek iyi durumda değil. Nasıl yani? Resmen bitik…”

AFP’ye göre Ronaldo, yılda 200 milyon Euro değerinde rekor bir anlaşma imzaladı. Bu bedelin, oyun tarihinde kazanılan en yüksek maaş olduğu anlaşılıyor. Ronaldo’nun Manchester United ile yaptığı sözleşme, Piers Morgan ile yaptığı röportajın ardından feshedilmişti.

Dünya Kupası’nın ardından, Suudi ekibi Al Nassr ile sözleşme imzaladı. Eşi benzeri görülmemiş maaşı göz önüne alındığında, Al Nassr’ın Ronaldo’dan çok şey beklediği açık.

Bu yüzden Portekizli süperstar, net bir pozisyon kaçırdığı anda acımasızca eleştirilebiliyor.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri