Merkeziyetsiz sosyal medya platformu Damus, kullanıcıların platform içerisinde sathoshi kazanmalarını sağlayacak bir güncelleme yayınladı. Kullanıcılar, sathosi’leri platformdaki gönderilere katılıp etkileşim sağlayarak kazanabilecek. 

Damus, Twitter kullanıcılarını kazanmak için savaşıyor

Damus ekibi bir tweet dizisinde, kullanıcıların yakında yayınlanacak olan bir sonraki sürümde, satoshi kazanmalarına olanak tanıyan bir özellik olacağını vurguladı. Ne var ki ekip, duyurunun ardından herhangi bir detay vermedi. 

Damus kendisini, kontrolün tamamen kullanıcıda olduğu bir sosyal medya platformu olarak nitelendiriyor. Damus, diğer özelliklerinin yanı sıra, aynı zamanda bir uçtan uca şifrelenme olanağı tanıyan Nostr üzerine kurulu bir mesajlaşma hizmeti. 

Öte yandan pek çok topluluk üyesi Damus’un açıklamış olduğu güncelleme özelliği hakkındaki heyecanlarını dile getirdi. Dahası kimi üyeler de Nostr’ı, para kazanmanın geleceği olarak nitelendirdi.  

Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey, projenin geliştiricilerine fon sağlayarak Nostr’a destek vermeye devam ediyor. 16 Aralık 2022’de ise Dorsey, merkeziyetsiz sosyal ağın gelişimini desteklemek için 250.000 dolar değerince 14 adet Bitcoin (BTC) bağışında bulunmuştu. 

İlginizi çekebilir: Twitter kan kaybediyor: Sosyal medya platformu ofisleri kapattı!

Giderek popülaritesini artırmaya devam eden Damus, 1 Şubat tarihinde Apple App Store’dan oay aldı. Uygulama, Iphone kullanıcıları için indirilmeye hazır hale geldi.  

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri