Kripto para sektörünün en popüler aktörlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), her ne kadar bir meme özelinde ortaya çıksa da oldukça büyük hacimlere ulaşmayı başardı. Günümüzde oldukça büyük bir topluluğu bulan Shiba Inu, bu popülaritesi nedeniyle oldukça sıkı takip ediliyor. Hem token transferleri hem de yakımları ile sık sık gündeme gelmeyi başaran Shiba Inu (SHIB), kısa bir süre önce gerçekleşen milyon dolarlık transferi ile dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başardı.

Zincir üstü veri analiz şirketi WhaleAlert’a göre Ethereum zincirindeki en büyük 200 balinadan biri olan SHIB balinası, 120 trilyon SHIB’lik bir transfer gerçekleştirdi.

Haberin yazımı itibarıyla yaklaşık olarak 1.450.000 dolara tekabül eden bu miktar topluluğun da dikkatinden kaçmadı. 

Shiba Inu (SHIB) dikkat çeken bir transfer ile gündeme geldi

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), son günlerde sık sık gündeme geliyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise şüphesiz projenin topluluğu ile olan aktif ilişkisi.

Son olarak WhaleAlert verilerine göre altcoin Shiba Inu (SHIB), 1.450.000 dolarlık bir işlem ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Balina tarafından yapılan işlemin detaylarına bakıldığında ise adresin çok daha büyük olduğu görülüyor.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri