NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

TFF 3’üncü Lig 1’inci grup ekiplerinden Eskişehirspor’un borçları nedeniyle 7 dönemdir bulunan transfer yasağı kaldırıldı. Yönetim, alacaklı oyuncularıyla görüşerek ‘borcu yoktur’ yazısı alırken, 2016-2017 sezonunda eski oyuncusu Erkan Zengin’i transfer ettiği Trabzonspor’a olan yaklaşık 6 milyon liralık borcu da nakit olarak ödedi.

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde transfer yasağının kaldırılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çok zor bir süreçten geçerek transfer tahtasını açtıklarını ifade eden Koca, “Eskişehir’in son zamanlardaki en mutlu gecesini yaşıyoruz. 7 transfer dönemi sonrasında Eskişehirspor’un transfer tahtasını açmış bulunmaktayız. Gerçekten çok zorlu bir süreçten geçtik. Yıllarca hep beraber çok çileler çektik, çok yenilgiler gördük. Belki hepimiz evimize gittiğimizde, çocuklarımıza yenildik dememek için başka odalara kaçtık. Ama hepimiz artık çocuklarımıza diyebiliriz ki, ‘Bazen yenileceğiz. Artık yeneceğiz. Çünkü çok çile çektik. Bundan sonra da çile çekmek istemiyoruz. Ve doğru adımlarla, doğru işlerle Eskişehirspor’un şampiyonluklarını konuşmak istiyoruz. Bu liglerin Eskişehirspor’a layık olmadığını düşünüyoruz. Üst liglerde, üst sıralarda, süper denilen ligde olması için elimizden gelen ne varsa ne gerekiyorsa yapmak için gece gündüz çalışacağız. Evet maalesef ki 5-6 yıldır Eskişehir için bir kanayan yara vardı. ‘Malum şehir’ diye adlandırdığımız şehir. Bunu da buradan ilan edelim yönetim kurulu olarak. Bu malum şehrin dosyası tamamen kapatılmıştır. Artık Eskişehirspor’umuzun önünde ‘Trabzonspor borcu’ diye bir borç kalmamıştır. Tüm şehre, tüm camiaya, bizi sevenlere, bize destek olanlara, bize dua edenlere, herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

“PRENSİPTE ANLAŞTIĞIMIZ OYUNCULARLA SÖZLEŞME İMZALAYACAĞIZ”

Transfer yasağının kaldırılmasının ardından prensipte anlaştıkları oyuncularla hemen sözleşme imzalamayı planladıklarını belirten Koca, “Biz resmi olarak daha transfer tahtamızın yasağını yeni kaldırdık. Prensipte anlaştığımız oyuncular var. Bunlarla sözleşmeyi imzalayıp hazır olan arkadaşlarla bir an önce Hacettepe maçına çıkacağız. Çünkü puan kazanmamız gerekli. Puan kaybına tahammülümüz yok. Evet bugün çok neşeliyiz, çok mutluyuz ama çalışmak hiç bitmeyecek. Hep çalışacağız, hep çalışacağız, hep çalışacağız. Hep beraber çalışacağız. Çünkü zorlu bir süreçten geçeceğiz. Önümüzde 14 hafta var. Bu 14 haftada da en iyi sonuçlar alarak üst sıralarda tamamlamamız lazım. Önümüzdeki senenin de planını yapıp, inşallah önümüzdeki sezon Eskişehirspor’u şampiyonluğa oynatmamız gerekli diye düşünüyorum. Teknik direktörlerle görüşüyoruz. Eskişehirspor armasına, Eskişehirspor tarihine uygun teknik direktör arayışlarımız halen devam ediyor. Görüştüğümüz isimler de var. Birkaç gün içinde bu da netleşecek” diye konuştu.

TESİSLERDE MEŞALELİ KUTLAMA

Eskişehirspor’un 7 dönem sonra transfer yasağının kaldırılması taraftarlar arasında büyük sevinç yarattı. Binlerce Eskişehirspor taraftarı soluğu tesislerde alırken, tezahüratlarda bulunarak meşalelerle kutlama yaptı.

TRABZONSPOR, SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

Trabzonspor, Eskişehirspor’dan yaklaşık 6 milyon liralık borcun nakit olarak ödendiğini sosyal medyadan duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz ile Eskişehirspor Kulübü arasında Erkan Zengin transferi dolayısıyla devam eden hukuki süreç, ilgili kulübün gerekli ödemeyi bugün itibari ile kulübümüz banka hesabına yatırması ile birlikte son bulmuştur” denildi.


Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri