25 Kasım 2021 – 07:01 – Güncelleme: 26 Kasım 2021 – 01:15

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda son 2 maça girerken 5 puanla 3. sırada bulunuyor. Frankfurt 10 puanla lider, Olympiakos ise 6 puanla 2. sırada yer alıyor. Fenerbahçe için Olympiakos maçı hiç şüphesiz final gibi olacak.

Sarı lacivertliler, Yunan rakibini deplasmanda yenerse grup 2.liğine yükselecek. Bu da gruptan çıkma adına büyük bir avantaj demek. Fenerbahçe’nin son hafta maçı Frankfurt ile Kadıköy’de olacak. Alman ekibi, bu maç öncesi gruptan lider çıkmayı garantilemiş olabilir. Yedek bir kadroyla gelmesi de muhtemel. 

Berabere kalırsa son hafta hesapları

Beraberlik halinde ise tüm işler son haftaya kalacak. Fenerbahçe’nin her türlü son hafta Frankfurt’u Kadıköy’de yenmesi gerekecek. Bu kez Olympiakos’un puan kaybetmesi beklenecek. Aksi taktirde Konferans Ligi’ne doğru yol alabilir Fenerbahçe.

Yenilmesi halinde şansı kalmıyor

Peki Olympiakos deplasmanı kaybedilirse ne olacak? Bu kötü senaryoda maalesef Fenerbahçe’nin gruptan çıkma şansı kalmıyor. Eğer bu sonuç olursa son hafta Antwerp ile birlikte Konferans Ligi bileti yarışı olacak.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri