ALİ KOÇ’A CEVAP

Her şey planlı ve düşünülmüştür. Göreve geldikleri ilk yıl bizim şampiyon olacağımızı beklemiyorlardı. Bir kulübün başkanı ‘Ben görevde olduğum sürece şampiyon yapmayacaklar’ diyor. Samimiysen söyle, seni kim şampiyon yapmayacak. Bu açıklamayı Galatasaray Kulübü başkanı yapsa görevde bir saniye duramaz.

Futbolun bütün değerleri ayaklar altına alınarak Galatasaray’a karşı bir mücadele var. Galatasaray’ı zor durumda bırakmak istiyorlar. Bizim birlik ve beraberliğimiz bizi zafere götürecek. 

MAAŞ KRİZİ İDDİALARI

Mevcut maaşları bırakın, primleri dahi ödenmiştir. Ne amatör şubelerde ne de profesyonel futbol takımında, Galatasaray formasını terleten kimseye 1 kuruş borcumuz yoktur.

Bu sene yine biz şampiyon olacağız. Genel kurulda verdiğimiz sözlerin hepsinin arkasındayız. En kısa sürede Florya’da yerleşkemizi Kemerburgaz’a taşıyacağız. Galatasaray’ın yara alması için uğraşanlar Mayıs ayında hüsrana uğrayacaklar.

TFF’Yİ İSTİFAYA DAVET EDECEKLER Mİ?

TFF seçileli yaklaşık 6 ay oldu. Mevcut TFF’ye yapılan uygulamalarla ilgili ikazlarımızı yapıyoruz. Pazartesi günü de Kulüpler Birliği toplantısı var. Tahmin ediyorum ki gündem maddelerinden biri bu olabilir diye düşünüyorum. Sayın TFF sadece Galatasaray’ın federasyonu değil. Süper Lig var, alt ligler var, milli takımlar var… Geniş bir yelpaze var. Toplantıda oluşan fikirler neticesinde, Galatasaray da duruşunu orada sergileyecektir.

Suudi Arabistan’daki maçta yerli hakem olmasını istedik. Çünkü yabancı hakemle oynanacaksa bu bir maç için olmaz. Radikal bir karardır. Bir maçta göstereceği performans genele yayılamaz.

Beşiktaş maçında Icardi’nin ayağını kırdılar, Fenerbahçe maçında yumruk attılar hakem onu da görmedi. Fenerbahçe maçında gözünü kör etmeye çalıştılar.”

Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur ise Icardi’nin takımda olmaması hakkında şöyle konuştu:

“Icardi’nin önceden dinlendirilmesi gerekiyordu. Maçlara iğneyle çıktı. Yüzündeki ve ayağından dolayı dinlendirilme olması gerekiyordu. Gitmeden hocamızla görüştü. Eşinin de kontrolleri için izin aldı.”

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri