25 Kasım 2021 – 07:01 – Güncelleme: 25 Kasım 2021 – 09:01

Galatasaray için işler Süper Lig’de pek iyi gitmiyor ama durum, Avrupa Ligi’nde tam tersi. Avrupa Ligi’nde Fatih Terim’in deyimiyle ‘Şampiyonlar Ligi grubu’nda bulunan Galatasaray, son 2 maç kala liderliğini koruyor.

Marsilya ve Lazio ile iki kritik maça çıkacak olan Galatasaray’ı grubunda neler bekliyor? Sarı kırmızılıların en kritik maçı Marsilya ile oynayacağı karşılaşma olacak. Galatasaray, eğer bu maçı yenerse gruptan çıkmayı garantileyecek. Hatta Lazio’nun puan kaybetmesi halinde son haftaya liderliği garantilemiş bir şekilde girecek.

Yenerse liderlik hesapları

Galatasaray’ın Marsilya’yı yenmesi, Lazio’nun da Lokomotiv Moskova’yı yenmesi halinde son hafta sarı kırmızılılar liderlik hesapları yapacak ve bu durumda beraberlik bile temsilcimize yetecek. 

Beraberlik kötü değil, mağlubiyet sıkıntı

Peki Galatasaray yenemezse ne olacak? Beraberlik halinde de Galatasaray, grubu ilk 2 sıra içinde bitirmeyi garantileyecek. Son hafta Lazio ile liderlik mücadelesi verecek. 

Galatasaray’ın yenilmesi halinde ise işler değişebilir. Bu, en kötü ve tek kötü senaryo. Marsilya ile olan puan farkı 1’e düşmüş olacak. Son hafta Galatasaray, Lazio deplasmanına gidecek. Marsilya ise Lokomotiv Moskova ile sahasında karşılaşacak. Bu durumda avantaj, Fransız takımına geçecek. 

Yani her şey Galatasaray’ın elinde. Marsilya’yı yenmesi halinde grubu bitirecek. Beraberlik kötü sonuç değil. Mağlubiyet ise tüm hesapları son haftaya bırakacak.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri