Asuman’ın annesi Kamuran emekli olup kasabaya dönmüştür. Kadın kızının müzik okulunu da öğrencilerini de küçümser. Kızına layık olmadığını düşünmekte bunu da belli etmektedir.

Selami’nin menajeri kanalın içini boşaltmış hatta borçlandırmıştır. Selami çok üzgün dolaşırken Muammer ona ortaklık teklif eder. Kendisinin aldığı düşünlerde şarkıcı aramaktansa Selami’nin çıkması ikisinin de hoşuna gittiği için kabul eder.

Hüseyin yine aşık olduğu kişiye kendisini beğendirmek isterken saçmalar. Onu gören Selami durumu anlar ve ona yardımcı olmak için bölüm sonunda Hüseyin’e yakınken maske takıp kadının çantası çalar. Hüseyin duruma müdahale edince çantayı atıp kaçar. Kasabalı peşine düşer.  

Veysel’in bacaklarına sıcak çay dökülünce hisseder. Herkes umutlanır. Ertesi gün hastaneye kontrol ettirirler. Ameliyat risklidir. Türkiye’de bu ameliyatı yapacak bir kaç doktor vardır ama onları da doludur. Muammer hemen Gülsüm öğretmene gidip daha önceden okumasını sağladıkları cerrahı aratır. Cerrah hemen olayla ilgilenip Veysel’i ambulansla alıp hastaneye götürüp ameliyata alır. 

Yeşim’in menajerinin yaptırttığı haberi gören Fazıl kötü etkilenir. “Ben zihinsel engelli miyim?” diye sorgular. Onun kendisine gelmesini sağlamak için Selma abisini babasına götürür. O geceyi Divane ile geçiren Fazıl farklı olduğunu ve bunun kötü olmadığını anlayıp düzelir. 

Fazıl rüyasında babasını kötü durumda görünce kardeşi ile babasının tamirhanesine gider. Adam hastadır ve atölyesini kaybetmek üzeredir. Yine de onların yardımını veya orada olmalarını istemez. 

Rıfat Miriban ile hastaneye gider. Tedavisi iyi geçtiği için bacağını kesmezler. İkili çok sevinir.

Ameliyat başarılı geçer ama Veysel’in iyileşmesi istedikleri gibi gitmez. Tedavi uzun sürüp aylarca orada kalınca Veysel’in morali bozulur. Muharrem oğlunu mutlu etmek için onu çocukken istediği lunaparka götürür. Veysel dönme dolaptayken kalp krizi geçirir. Veysel onu görüp dönme dolaptan inip tutuna tutuna yerdeki babasının yanına gelir. 

Mezarcı İlyas’ın oğlu evine sığınan Reyhan ismindeki kadını ve çocuğu onu miras için evlendirmeye çalışan adama karşı savunur. Sefer de ona yardım eder. 

Selma Taner’i kafa dinlediği kitap okuduğu saklı yerine götürür. Orası Taner’in rüyasında Selma’yı eşi ve oğlu Ali’yle mutlu mutlu piknik yaptıkları yerdir. Taner şaşkın ama mutludur. Selma’yı eve bırakırken ona kapının önünde sarılır

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri