Asıl mesleği polislik olan Alman Bibiana Steinhaus, Bundesliga’ya kabul edildi. Son dönemde daha sıkı çalıştığını ifade eden Steinbach, Bundesliga’nın hızı ve yoğunluğu ile daha da büyük bir adım attığını, kendi kariyerinde çıtayı yükselttiğini söyledi.

Önümüzdeki sezon Bundesliga’da boy gösterecek olan Steinhaus, Almanya‘da üst düzey bir maçta görev alan ilk kadın hakem olarak da tarihe geçecek.

38 yaşındaki kadın hakem 1999 yılından 2007 yılına kadar 80 kez ikinci lig maçlarında düdük çaldı.

Steinhaus ayrıca 2011 ve 2015 yılında düzenlenen FIFA Kadınlar Dünya Kupası ile 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda görev almıştı.

Hakem Bibiana Steinhaus tarihe geçecek - 1

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri