Adını duyurduğu günlük dizi ‘Canım Annem’de bölümleri devam etsede artık olmayacığını açıklayan Atılgan, “ Yaklaşık 197  bölüm oynadıktan sonra şimdi yeni projeler var, görüşüyoruz. Çok yoğun başarılı işti, eğlenceli zamanlar oldu. Yurt dışından İspanya ve İtalya’dan çok güzel geri dönüşler oldu “ dedi.. 

Kariyerindeki hedeflerinden bahseden Atılgan, “Hedeflerim çok büyük. Önemli eğitim koçları ile çalışıyorum. Planlarımızı yaptık. Kısmet ileride dünya ya napis olursa Hollywood’da açılmayı ve ülkemi temsil etmeyi düşünüyorum”dedi. 

Sosyal medya hesabından yaptığı spor paylaşımları ile dikkat çeken Atılgan, “  Biz ekran önünde olduğumuz için fiziksel olarakta yeterli olmamız lazım. Ülkemizde estetik çok önemli. Bende fitnesin yanında, tenis yüzme , boks, ,  binicilik ve okçuluk  var” derken en çok teniste iddialı olduğunu söyleyen Atılgan, “  Hülya Avşar ile oynayabilirim” dedi.. 

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri