“Düşman 100 günde öldürmekten başka ne başardı? Kadınların, çocukların, sivillerin öldürülmesi; yıkım ve vahşet. Gerçek bir zafer ya da zafer görüntüsü elde edemedi ve Siyonistler bu konuda hemfikir. İlan edilmiş, yarım yamalak ve örtülü hedeflerine ulaşmakta başarısız olmuştur.”

Lübnan Hizbullahı lideri Hasan Nasrallah, İsrail’in 100 günü aşan saldırılarında bir başarı sağlayamadığını söyledi.

“İsrail başarısız değil, başarısızlığa saplanmış durumda. Bazıları, düşman liderlerinin nasıl çıkacaklarını bilmedikleri derin bir çukurda olduğunu söylüyor.”

Hizbullah lideri Nasrallah: “İsrail başarısızlığa saplandı”

Nasrallah, ABD’nin kendilerini hedef alamayacağını, Yemen’deki Husilerle meşgul olduklarını öne sürdü.

“Artık Amerikalıların bizi bombalayacağını söylemiyorlar. Artık bitti; Amerikalılar Yemen’de kendi meseleleriyle uğraşıyorlar. Şimdi bize “savaşı durduramazsanız…” diye başlayan cümleler kuruyorlar.”

Lübnan’da savaş olmadığını ve İsrail’in savaş açmak için artık güçsüz olduğunu ifade eden Nasrallah, “Biz Gazze’ye yardım ediyoruz” dedi. “İsrail, Lübnan’a savaş açacak, derhal durmalısınız”, 100 gündür bize söylenen buydu ve olmadı. Bugün operasyonlar yapıyoruz ve bize aynı şeyi söylüyorlar ve hala olmadı.”

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri