Son zamanların sorunlu kripto kredi şirketlerinden biri arasına adını yazıdan Hodlnaut, elindeki işleri ve diğer varlıkları satmak için birkaç potansiyel yatırımcıyla birlikte çalışıyor. Ortaya atılan iddialara göre yatırımcılar, şimdilerde bilgi alma aşamasında.

Holdnaut, alıcılarla görüşme içinde

Bloomberg‘te yer alan habere göre, bir dizi potansiyel alıcı Hodlnaut‘ı satın alma konusunda ilgili. Alıcılar aynı zamanda FTX’e karşı iddialar hakkında da bilgi alma aşamasında. 

Hodlnaut‘a geçici adli yöneticiler atanmıştı. Yöneticiler, şirket alacaklılarından koruma talep etti. Sonrasında ise işi devretmek için birden fazla teklif aldıkları ortaya çıktı. Çıkan rapor, adli yöneticilerin şu anda potansiyel yatırımcılarla gizlilik anlaşmaları imzalama sürecinde olduğuna dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir: Celsius, paralarını çekebilecek kullanıcıların listesini açıkladı

Raporun yeminli beyana sahip olduğu söyleniyor. Beyan, Aralık 2022 itibarıyla Hodlnaut Group’un Algorand Foundation, Samtrade Custodian, SAM Fintech ve Jean-Marc Tremeaux gibi şirket ve kuruluşlara toplam 160,3 milyon dolar borcu olduğunu yazıyor. Diğer bir deyişle, ödenmemiş borcun yüzde 62’si kadar.

Geçmişe bakacak olursak,

Hodlnaut’un FTX hesaplarında toplam 514 BTC bulunuyordu. Ayrıca; 1.395 ETH, 280,348 USDC, 1.001 FTT token da yine cüzdanda yer alıyordu. Şirketin FTX, Deribit, Binance, OKX ve Tokenize gibi merkezi borsalarda 18 milyon dolardan fazla dijital varlığa sahip olduğu bildirildi.

Bir zamanların büyük kripto kredi platformu olan Hodlnaut, 2022’deki devasa ayı piyasasının tetiklediği likidite eksikliği nedeniyle operasyonlarını durdurmak zorunda kaldı. Sonrasında mahkeme, EY Corporate Advisors’tan Ee Meng Yen Angela ve Aaron Loh Cheng Lee’yi şirkete geçici adli müdür olarak atadı.

Alacaklılar yakın zamanda, önerilen yeniden yapılandırma planını reddetmişti ve platformun varlıklarının tasfiyesini istemişti. Tasfiyenin sonrasında kalan varlıkların alacaklılar arasında dağıtılması talep edildi. 

Hodlnaut, kripto borç verme hizmetlerinde uzmanlaşmış birçok şirketten biriydi. 2022 yılında yaşanan kripto kışı, Celsius Network, BlockFi, Genesis ve Vauld gibi kredi şirketlerinin operasyonlarını kesintiye uğrattı. Öte yandan  bazı sektör yöneticileri, kriptoda kredi vermenin, ayı piyasasında da hayatta kalabileceğine inanıyor. Ancak yine de bazı koşulların karşılanması gerekiyor gibi.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri