MANA ve SAND, Ocak ayında yaşanan kripto rallisiyle birlikte önemli yükselişler kaydetti. 

Decentraland ve The Sandbox’ın yerel token’ları, 2023 yılının başından beri iki kattan fazla artış gösterdi. 

CoinGecko’nun verilerine göre sanal arazı satışı yapılan metaverse platformu Decentraland’ın MANA token’ı, 0,30 dolarlık fiyattan yaklaşık 0,78 dolara kadar sıçrayarak oldukça iyi bir performans ortaya koydu. Ancak bu, MANA’nın 2021’deki boğa rallisi sırasında elde ettiği 5,21 dolarlık seviyeden hala çok uzakta yer alıyor. 

CoinGecko’nun verilerine göre The Sanbox’ın yerel token’ı SAND, Ocak ayının en yüksek seviyesi olan 0,84 dolar seviyesine kadar yükseldi Varlık, 2022 yılını ise 0,38 dolar seviyesinde kapatmıştı. SAND ayrıca, 2021’deki boğa rallisi sırasında 7 dolar seviyesini görmüştü.

Yaşanan bu fiyat artışları, kripto para piyasalarındaki krizin bitmeye yakın olup olmadığı konusunda net bir sonuç vermiyor. Bununla birlikte Bitcoin (BTC) ve Ether gibi varlıkların, büyük krizin ardından yaklaşık %30 oranında yükseliş yaşaması, kripto para sektörü için oldukça parlak bir gelişme olarak öne çıkıyor.

CoinGecko’nun verilerine göre metaverse token’larının işlem hacimleri de büyük oranda arttı. MANA için günlük işlem hacmi Ocak ayının ilk haftasındaki 50 milyon dolar seviyesinden 1.1 milyar dolara kadar yükseldi. SAND’ın işlem hacimleri de benzer bir biçimde 95 milyon dolardan 795 milyon dolara fırladı.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri