NBA’de 17-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek All-Star’da Batı ve Doğu Konferansı takımlarının ilk 5’leri ve kaptanları belli oldu.

NBA All-Star'da ilk 5'ler belli oldu

Yapılan açıklamaya göre Batı Konferansı’nın ilk 5’i LeBron James, Stephen Curry, Zion Williamson, Nikola Jokic ve Luka Doncic’ten oluştu.  Doğu Konferansı’nın ilk 5’inde ise Giannis Antetokounmpo, Kyrie Irving, Jayson Tatum, Kevin Durant ve Donovan Mitchell yer aldı. All-Star maçı için kaptan formatının kullanıldığı altıncı yılda LeBron James bir kez daha kaptan seçildi. James, geride kalan 5 sezonda All-Star maçında kaybetmedi. Doğu Konferansı’nda ise Milwaukee Bucks’ın yıldızı Giannis Antetokounmpo, 2019 ve 2020’nin ardından bir kez daha kaptanlığa seçildi.

Etiketler :

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER NBA HABERLERİ

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri