Mekan çıkışı basın mensuplarının  sorularını yanıtlayan Kaynarca, “ Yeni bir projeye başlıyoruz cast kısmı henüz detaylandırılmadı ama adı ‘Ben bu cihana sığmazam’ oldu.”  dedi. Yazın tatil yapmayacağını ve tek kişilik bir oyun planının olduğunu söyleyen  usta oyuncu, yakın zaman içinde Bodrum’a gittiğini ve Bodrum’da çok üşüdüğünü kalorifer ile ısındığını söyledi.

Kaynarca  “Dizi çekimleri için düşünülen yerlerden biri de Özbekistan’mış . Özbek gelin gelir mi ?” sorusuna “Ben yer miyim bu soruları , yok öyle bir şey , bekarlığa devam “ diyerek cevap verdi.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri