28 Aralık 2022 – 17:08 – Güncelleme: 28 Aralık 2022 – 17:12

Veda Mektubu’ dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Rabia Söytürk,  “Çok güçlü usta isimlerden oluşan bir kadromuz var. Benim için kendimi göstere bileceğim, çok güzel bir proje olacak” dedi. 

Soytürk, yakın arkadaşı Sefo’nun Almanya konseri sonunda bir kadın hayranının tacizine uğraması ile ilgili olarak, “ Oda benim şaşırdığım gibi şaşırmış. Tabii ki de mutlu değil aslında baktığımızda çok hoş bir şey değil. Kendi şakayla mizacıyla karşılık verdiği için birazcıkta sempatik kalmış” dedi.  Güzel oyuncu ayrıca özel hayatında kimsenin olmadığını söylerken, “ Ben kariyerime odaklandım. Şuan sadece işimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri