Trendyol Süper Lig‘in 15. haftasında Beşiktaş, Fenerbahçe‘ye 3-1 mağlup oldu.

Siyah-beyazlıların teknik direktörü Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

Çalımbay’ın açıklamalarında şu ifadeler yer aldı;

“Her şeyden önce maça kötü başlamadık. Oyuncularımız kapasitelerinin altında bir oyun oynadılar.

Birçok pas hatası yaptık ve baktığınız zaman gerçekten çok üzücü bir maç oldu. Beklentinin altında bir maç oynadık. Biz bu kadar beklemiyorduk.

Eksik yönler çoktu. Bir an önce bunları bitirmek kolay değil. Talihsizlik oldu; Gedson ve Umut’un çıkması da dezavantaj oldu. Yeri olmayan arkadaşları mecburen oralarda oynattık. İstediğimizi yapamadık.

“OYUNCULARIN KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERMESİ GEREKİYOR”

Gedson ve Umut’un sakatlıktan dolayı oyundan çıkması da bizim için bir dezavantaj oldu. Devre arasında bazı şeyler değişmeli. Lider oyuncuların kendine çeki düzen vermesi gerekiyor.

Oyuncularımızın daha üst seviyeye çıkması lazım. Beşiktaş oynanılan bu oyunu hak etmiyor.

“BAZI ŞEYLERİ DÜZELTMEMİZ GEREKİYOR”

Henüz 1 ay olmadı geleli. Eksikleri gidermeye çalışıyoruz ama bir anda kolay değil.

Biliyorsunuz takımla sezon başı çalışma şansımız olmadı. Eğer sezon başı çalışma şansımız olsaydı futbolcuları her açıdan iyi duruma getirmek için daha iyi şeyler yapabilirdik.

Burası Beşiktaş kulübü. Böyle olmayacak.Bazı şeyleri düzeltmemiz gerekiyor. Oyuncu arkadaşlarımız da kendilerini düzeltmeli. İnşallah iyi bir yere geleceğiz.”

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri