Piyasalar, 2018 yılındaki ayı piyasası sonrasındaki koşulları tekrarladığından yeni bir ralli kapıda olabilir.

Yapılan son analize göre, BTC/USD göreceli güç endeksinden (RSI) gelen önemli sinyaller, konsolidasyonun ardından varlığın yükselmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Bitcoin, daha önce hiç görülmemiş bir yükseliş sapması yaşıyor. Varlığın fiyat artışı devam ederken, Bitcoin boğaları, mevcut rallinin uzun ömürlü olup olmadığına ilişkin şüpheli yaklaşımlar devam ederken güvenli hissediyor.

Popüler trader Crypto Wolf’a göre Bitcoin’in son toparlanması, öncekilerden ayrılıyor. Trader, RSI’nın haftalık zaman dilimlerinde uzun zamandır beklenen bir yükseliş sapması yaşadığını kaydetti. Bu daha önce hiç olmamış bir şey.

“Bitcoin tarihinde daha önce hiç yaşanmadı. Hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsat”

RSI, trader’lar tarafından bir varlığın belirli bir fiyattan aşırı bir alım mı yoksa aşırı bir satış mı olduğunu belirlemek için kullanılan temel bir göstergedir. 

Bir miktar konsolidasyon, yükselişin önüne geçecek

Bitcoin, 2019 başlarında önceki ayı piyasasının sonlarında görülen türden bir hareketi tekrarlamaya başlıyor.

Sosyal medyada Alan olarak tanınan trader ve analist Trader Tardigrade, güzel günlerin bir süre daha devam edeceğini tahmin ediyor. 

Ünlü trader, geçtiğimiz hafta Bitcoin’in 2019’daki modeli tekrar ettiğine dikkat çekmişti.

“Günlük grafkte, RSI’de aşırı alım bölgesine doğru güçlü bir yükseliş trendi var. Bitcoin bundan önce de önemli bir düşüş yaşadı. Ani alıcılar Bitcoin satın aldı. Bir miktar konsolidasyonun ardından büyük bir ralli gelecek”

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView verilerine göre günlük RSI yazı yazılırken 87 seviyesine yakındı.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri