Köpek temalı bir token olan Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri, Ethereum mainnet’in üstünde çalışacak bir Katman-2 ağı olan Shibarium’un yaklaşan beta sürümü hakkında topluluğunu bilgilendirmek için bir güncelleme yayınladı.

SHIB ekibi tarafından yapılan duyuruda, Katman-2 blokzincirleri hakkında da bilgi verildi. Geliştiriciler, Shibarium’un topluluğun projeyi inşa etmesine ve büyütmesine imkân tanıyacak bir araç sağlamak için geliştirildiğini vurguladı. Kimileri, Shibarium’un yalnızca SHIB fiyatının artması için geliştirildiğini düşünürken, proje ekibi amacın bu olmadığının altını çizdi.  

“Buradaki en önemli şey sabır. Kimileri Shibarium’u bir tür fiyat artırma aracı olarak görüyor. Ancak bu, projenin amacının bir parçası değil, hiçbir zaman da olmadı.” 

Söylentilerin aksine geliştiriciler, söz konusu güncellemenin küçük işlemlerdeki giriş engellerini kaldırmak, hızı yükseltmek, merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesine izin vermek ve NFT’leri entegre etmek gibi amaçlarının olduğunu savundu. Tüm bu geliştirmelerle birlikte ise Shiba ekosisteminde bir devrim amaçlanıyor. 

Ayrıca, yapılan güncelleme duyurusundaki en önemli nokta, proje için çok fazla talep gören SHIB yakma mekanizması oldu. SHIB ekibine göre, ağdaki tüm işlemlerin SHIB token’ı için dahili bir yanma miktarı olacak. Bu mekanizmanın ise ağ içerisinde herhangi bir işlem gerçekleştirildiğinde ortaya çıkması bekleniyor. 

İlginizi çekebilir: Shiba Inu kurucusu sosyal medya gönderilerini silip topluluktan ayrıldı

Her ne kadar geliştiriciler şu an için güncellemeye dair kesin bir tarih vermese de ekip, kısa süre içerisinde açıklayacağını yineledi. 

Shiba Inu topluluğu, geliştirmeyi dört gözle bekliyor 

SHIB topluluğundan üyeler, duyurulan yeni geliştirme olan Shibarium beta sürümü için çok heyecanlı. Kimi topluluk üyeleri, ekosistemin çok parlak bir geleceği olduğunu ve söz konusu geliştirmeler sayesinden başarılarına başarı katacağına inanıyor.  

Öte yandan, 22 Kasım 2022’de ise SHIB geliştiricisi Shytoshi Kusama, World Economic Forum’un (WEF) projeyi metaverse üzerinde küresel bir politika oluşturmak için iş birliği yapmaya davet ettiğini bildirdi. Geliştirici, ayrıca başarılı olması durumda projenin WEF’in politikayı geliştirmesine yardımcı olmak için Facebook ve Decentraland gibi diğer teknoloji devleriyle birlikte çalışacağının altını çizdi. 

Son olarak, yeni yılda kripto para piyasasının canlanmasıyla birlikte SHIB fiyatında da yatırımcıları mutlu edecek yükselişler meydana geldi. Shiba Inu, 2023 yılının başından bu yana, yaklaşık iki haftada yüzde 30 değer kazandı. Haberin çeviri yayın saati itibarıyla da SHIB, 0,00001048 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri