Solana oyun geliştiricisi Automata (ATMTA), Star Atlas’ı geliştirmeye devam etmek için önemli sayıda personel azaltma yoluna gidecek. Yeniden yapılandırmanın ardından ekip, 2022 yılının sonundaki 235 personele kıyasla 45 personelden oluşacak. 

Discord’da 24 Temmuz’da yapılan duyuruya göre, Automata CEO’su Michael Wagner, yeniden yapılandırılan ekibin bunun yerine “SAGE’yi ve yeni duyurulan Crew Mobile Uygulamasını sunmaya” odaklanacağını söyledi. Bununla birlikte Unreal Engine 5 ile Solana’yı birleştiren bir yazılım geliştirme kitinin (SDK) geliştirilmesi, “önemli ölçüde daha yavaş bir hızda devam edecek” SDK, Star Atlas oyununun temelini oluşturuyor. 

Wagner, değişiklikleri açıklarken, proje gelirinin yaklaşık %33’ünün, ekibin “kararlılıkla elinde tuttuğu” oyun içi token Atlas olarak alındığını ifade etti. Token, geçtiğimi yıl yaklaşık %80 oranında değer kaybetti. Ek olarak: 

Ayrıca 30 milyon dolara yaklaşan önemli bir vergi borcu da ödemek zorunda kaldık. Çoğunuzun da bildiği gibi, likit nakit dengemizin önemli bir bölümünü temsil eden FTX’in iflas etmesiyle, hazinemizden yaklaşık 15 milyon dolar kaybettik.

Geliştiriciler, ekibin Ocak ayında FTX fonlarının “önemli bir bölümünü” geri almayı başardığını, ancak varlıkların değerinin büyük ölçüde azaltıldığını söyledi. Wagner, projenin ocay ayında imzalanan bir özkaynak ve borç finansman anlaşmasını kapatmasının da olası olmadığına dikkat çekti. 

Mevcut yüksek AAA kalitesinde geliştirme oranımızın, sermaye odaklı olduğu ve şu anda iş stratejisinde önemli bir değişiklik olmadan sürdürülemez olduğu acı bir gerçek. 

Solana Vakfı, bu yılın başlarında ekosistemi desteklemek için hibeler vermeye başladı. 

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri