Kripto para ve blokzincir teknolojisi günden güne gelişmeye devam ediyor. Bu gelişim beraberinde birçok sorunları ve aksilikleri de getirebiliyor. Buna ek olarak kullanıcıların varlık çekipleri ve piyasalardaki zorlu koşullar da projelerin ilk çıktıklarındaki planlarının tam olarak uygulanmamasına neden olabiliyor.

Doğal olarak bazı projeler küçülmeye ve geri çekilmeye doğru bir yön izlerken, bazı projeler ile yatırımcılarını zor durumu sokmamak için planlı bir kapanış yolunu seçiyor.

Solana tabanlı DeFi projelerinden biri olan Friktion da bu isimlerden. Kripto para piyasasının yarattığı sert rüzgârdan ne yazık ki fazla etkilenen proje, Solana’nın yaşadığı kesinliklerle de oldukça zorlu süreçlerden geçti.

Son olarak kullanıcılarına üzücü haberi veren proje, Medium sayfası üzerinden arayüzünü kapatacağını ve sadece para çekme modunun aktif olacağını açıkladı.

Solana tabanlı Friktion, arayüzünü kapatarak kullanıcılarına veda ediyor

Kripto para sektöründe ne yazık ki oldukça sert bir rekabet ve oluşum ortamı yer alıyor. Bu durum çoğu projenin hayatta kalabilmesi için gereken rahatlığın çok daha üstünde. Doğal olarak birçok şirket veya proje bu piyasadan hızlı bir çıkış yapabiliyor.

Solana tabanlı DeFi platformu Friktion da piyasadan hızlı denebilecek bir çıkış yapıyor. 

Arayüzünü kapatarak sadece para çekim işlemlerini açık bırakan proje, kullanıcılarına bir bilgilendirme makalesi yayımladı.

Herhangi bir sorun olması durumda Discord üzerinden iletişime geçeceğini paylaşan proje, çekim işlemlerini de ilerleyen dönemde kapatacak.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri