Ameliyattaki Derya’nın hayati tehlikesi olduğunu öğrenen Önder ve Berk hastaneye gelir ama kadın ameliyattadır. Diğerlerine de bunu söyleyince ciddi arbede çıkar. Ancak sonrasında öğreniriz ki Kenan bu durumu Derya’ya söylemiş; aldığı ilaçlar kesilmiş; bir kaç doktor yeniden tetkik yapmış; oy birliğiyle bir sorun olmadığı ortaya çıkmış. Elbette son karar ameliyatı olacak Derya’ya bırakılmış

Derya ameliyattan çıkınca birisi polise onların evliliğin nakil için olduğunu ihbar edince Derya ve Kenan emniyete ifade verir. Sonra da Kenan ve Berk şüphe çekmemek için eşyalarını alıp Deryalara taşınır. Ardından bu ihbarı kimin yapmış olabileceğini bulmaya çalışırlar. En çok Hazal’dan şüphelenirler ama kız aşk ve parasızlık acısı çektiği için aklına bile gelmemiştir.

Hazal; Ege’yi ikna etmek için çektiği videolarla fenomen olur. Pek çok firma ona tanıtım yapması için eşya ve para gönderir. Hazal kendi imkanlarıyla zengin olur. Ege de onun videolarının altına yorum yapıp onu takip edenleri kıskanmaya başlar

Yurt dışından okul yetkilileri özellikle Ali’yi izlemeye maça gelecektir. Önder antremanları sıkı tutar. Maç günü kıskançlık yapan Bert; Ali’yi sakatlar. Ali sakat da olsa oynar. 

Kader hala Bilal’e menapoza girdiği hamile olmadığı gerçeğini söylememekte; bebeği aldıracağını söylemektedir. 

Geçen bölüm sonunda Zeyno; Nesrin ve Aylin’in konuşmalarını duymuştu. Nesrin’in Kenan ile iş birliği yapıp kendisini bıçaklattığını duyan Zeyno; kadından uzak durur. Nesrin kızının peşine düşüp onu tehdit eder. Bölüm sonunda Derya olanları öğrenir. 

Derya Nesrin’in yaptığı paylaşımı görüp kıskanıp Önder’e trip atar. Önder durumu açıklayıp Nesrin’den resmi silmesini ister. Kenan Derya ve Önder’in tekrar arasının iyi olmasından endişelenip Nesrin’e son kozunu oynamasını söyler. 

Önder de Aylin’den şüphelendiği gibi Derya’yı şikayet edenin Kenan olduğunu öğrenir. Kenan’la yüzleşir. İtiş kakış sırasında Önder merdivenlerden aşağı düşer.  

Fox tv ekranlarında yayınlanan Tozluyaka’da final bölümüne bir bölüm kala; Berk maç çıkışı zaten bütün bölüm takıntı yaptığı Mavi’yi dudaklarından öper. 

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri