09 Mart 2022 – 16:06 – Güncelleme: 09 Mart 2022 – 16:32

Barcelona – Galatasaray maçı öncesi İspanyol devinin teknik direktörü Xavi, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ı ve Domenec Torrent’i değerlendiren Xavi, ”Domenec Torrent bizim için bir dost ve oynattığı oyun tarzı bize benziyor. Süper Lig, farklı bir lig ve Torrent’in alışması için zaman gerek. Dome’nin bu tecrübesi ve kalitesi bulunuyor. Galatasaray iyi bir takım, daha yukarılara çıkacaklardır. Galatasaray’ın ligdeki yeri, kalitesiyle eşit değil. Bence Galatasaray kısa süre içerisinde ligdeki sıralamasının çok üstüne çıkacak ve bu durumdan kurtulacak” sözlerini kullandı.

”Galatasaray takım haline oynuyor”

Xavi, Galatasaray’ın oyun planı hakkında da konuşurken ”Galatasaray takım halinde oynuyor. Domenec kendi oyun anlayışını kabul ettirmek amacında. Topa sahip olmak istiyorlar, üçlü savunma gibi farklı taktiksel konseptleri var. Bireysel olarak da iyi isimlere sahipler. Bence Kerem Aktürkoğlu iyi bir oyuncu.” dedi.
 

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri