Yusuf kendisine Seyran’la birlikte olup olmadıklarını soran Ferit’e yalan söyler ve “Evet” der. Ferit böyle bir şeyi hazmademez. Seyran da böyle bir iftiraya uğradığına mı Ferit’in bunu sorup geçmişini sorguladığına mı kendisine inanmadığına mı yansın bilemez. 

Ferit ve Seyran kavga eder. Ferit dışarı çıkar. Abidin de ona sakin olmasını geçmişi karıştırmamasını öğütler. Ferit Abidin ile beraber gece dışarı çıkar. Tanıdığı bir kadının arkadaşı ona fena asılır. Bir arkadaşından Ferit’in kızlarla orada olduğunu öğrenen Pelo oraya gider ve kavga çıkar. Ferit iki kadını ayırmaya çalışırken bir gazeteci resimleri çeker. 

Abidin adamın peşinden gider ama yakalayamaz.Ne teklif etseler de adam kabul etmez. Seyran’la konuşmak ister. Üçü buluşur ama adam azıcık konuşmadan sonra gider. Seyran adamı ikna etmek için Pelin’in arkadaşı olduğunu söyler. Adam Pelin’in ismini duyup kızı arar. Tedbir olsun diye Ferit ve Seyran bir mekan çıkışı gazetecilere “Mutluyuz” imajı çizer. 

Ferit çaresiz kalınca babasından yardım ister. Orhan; gazetecinin patronuyla konuşur. resmi bastırmayacağının onayını alınca Korhanlar rahatlar. Gülgün hemen Pelin’i yalıyaçağırır. Onunla ok güzel konuşup artık kendi yoluna bakması gerektiğini anlatır. pelin istemese de “Tamam” der ve Ferit’in aramalarına cevap vermemeye başlar

Derken gazeteci patronundan resmi basmamasıyla ilgili baskı görünce istifa edip yine de resmi yayınlar. başlık “Yalı çapkını gecelerde” olur. Bu haberi halis ağadan saklamak için uğraşırlarken gazetede haberi gören Kazım ağa yalının kapısına dayanır.

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri