Asuman emekli olup geldikten sonra hayatına karışan annesine bunu yapmak için geç kaldığını söyler

Taner ve Selma’yı geçen bölüm sonunda sarılmış halde gören anneleri düğün hazırlığı için sözleşse de Muammer’in ölümü bunu geciktirecektir. 

Geçen bölüm sonunda oğlunu lünaparka götüren Muamer orada yere yığılmıştı. Veysel dönme dolaptayken babasının fenalaştığını görünce zorlukla yanına gider. Ambulans çağrılır ve Muammer hastaneye götürülür. Veysel’i almaya gelen abisi ve karısı durumu öğrenince hemen hastaneye giderler. Muammer ameliyata alınır. 

Gedelli’dekiler sevdikleri fenalaşma ve ameliyat haberini duyunca hemen hastaneye giderler. Döndü bir koltuk takımını beğendiği için Muammer onu almıştır. Çocuklara Asuaman ve Taner’in annesi bakar. Muammer’in ameliyatına Kenan da girer. Tüm çabalara rağmen Muammer Kaya ölür. Haberi alanlar çok üzülür. Cenazeyi alıp kasabaya getirirler. Yıkanma cenaze namazı ve gömülme gerçekleşir. Elif de bir daha dönmemek üzere gelir.

Ciritçi Abdullah ise bir oğlunu daha toprağa vermenin acısını yaşar  

Geçen bölüm Hüseyin için kapkaç yapan Selami’yi savcı bırakır

Yeşim’in babasının borcunu abisi ve Selma öder. Bunu öğrenen baba hırsından dükkanına gidip orasını yakar 

Mezarcı İlyas’ın oğlu evine sığınan kadının bebeği ateşlenince onunla hastaneye gider. Hastane çıkışı evin önünde geçen bölüm kadının peşinde gördüğümüz adam ve yanında getirdikleri tarafından feci şekilde dövülür. 

Bölüm sonunda Veysel kendisini suçlarken Kenan “Asıl benim suçum. Babam kalbim sıkışıyor demişti. Ben öenmsemedim” diyince Veysel üzerine gidip ağır sözler söyler ve evden çıkar. Elif’in gelmesinden ve Veysel’in kine bakacak olursak bu kavga epey devam edeceğe benziyor

Sohbet News Time Yeni Sohbet Sosyal Haber Sohbet com Son Dakika Haber Güncel Son Dakika Dünyadan Haberler Makale Dizin Borsa Haberleri Articles Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Cripto Haberler Online haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Articles Articles directory Mobil Sohbet mobil chat Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Backlink Shop Haber Times E haber Türk Free Backlink 7/24haber Footer Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizi Kaliteli Backlink Haber Seo Hizmetleri Sohbet Odaları Antalya Boya Haberler Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri chat sohbet net Ats Tente Antalya tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet sohbet siteleri Güncel Haberler Finans Haberleri Kadın Moda Son dakika haberleri Düşen Domainler Mynet Sohbet Eski Mynet Sohbet Odaları Online Güncel Haberler seo backlink backlink pack haber saati sabah haberleri Akşam haberleri fotokopi kiralama Yeni Sohbet Siteleri